Apie mus

 

STEVIS- tai stevija. Kone pati saldžiausia žolė pasaulyje…

STEVIS- tai sveikas, pamatuotas ir apskaičiuotas saldumas. Sveikas subalansuoto gyvenimo pasirinkimas.

   "Sveikata dar ne viskas, tačiau be sveikatos viskas – niekas" (Sokratas). Apie sveiką mitybą kalbėta jau senovėje, kalbame ir šiais laikais. Ypatingas dėmesys skiriamas XXI amžiaus rykštei – rafinuotiems saldinimo produktams, iš kurių gamybos metu kaip šalutiniai produktai pašalinami visi mineralai, vitaminai ir kitos naudingos medžiagos.

   Šiais laikais gyvenimo tempas, nuolatinis skubėjimas, stresas ir laiko stoka įtakoja mūsų pasirinkimą. Įtakoja tai kaip perkame, kur perkame ir perkame. Lietuvoje vis plačiau populiarėja apsipirkimas internetinėje ervėje dėl savo patogumo – čia Jūsų neriboja parduotuvės darbo valandos – dirbame 24/7, neįtakoja oras už lango – į mūsų internetinį puslapį „užeiti“ galite jaukiai įsitaisę mėgstamiausiame krėsle ar patogiai prisėdę gamtos apsuptyje. Iš bet kurio kampelio esame pasiekiami Jums, mes esame dėl Jūsų!

   Dažnas neturime laiko skaityti produkto informacinių etikečių, o jeigu ir skaitome nesunku paklysti tarp smulkių raidelių... Kiek gi to cukraus vis dėlto yra produkto sudėtyje? Ar tikrai šis produktas yra becukris, ar tiesiog be pridėto cukraus, kartais slepiančio savo sudėtyje daugiau nei 30% baltojo cukraus? Dažniausiai šiuos klausimus užduoda  žmonės priversti gyvenimo aplinkybių ar pasirinkę savo noru vengti cukraus ir visų jo sukeliamų pasekmių… O kaip dėl atsakymų? Ar visuomet parduotuvėje išgirstate paaiškinimą? Ar nė karto neteko su džiaugsmu pirktą be pridėto cukraus uogienę parsinešus namo nusivilti supratus, jog net 45% jos sudaro gliukozės sirupas- tas vengtinas ingridientas diabetu sergančiam žmogui bei kiekvienam besirūpinančiam savo sveikata ir figūra?

Mūsų tikslas – skaityti, analizuoti ir vertinti už Jus. Mūsų siūlomuose produktuose didžiausias galimas cukrų kiekis iki 10%, daugumoje tai vaisių cukrūs. Jeigu virš 10%, tuomet tai - fruktozė (išgaunama iš vaisių), tagatozė (išgaunama iš vaisių ir piene esančios galaktozės, skoniu artimiausia baltajam cukrui), stevija, maltitolis (išgaunamas iš kviečių) ir visi kiti natūralūs saldinimo produktai tinkami vaikams, nėščiosioms, vedantiems sveiką, aktyvų gyvenimo būdą ir diabetikams.